Velkommen til langrennssesongen 2021/2022 - Påmeldingen har nå åpnet!
Postet av Tove Øier Vidje den 27. Aug 2021
Velkommen til langrennssesongen 2021/2022. Påmeldingen har nå åpnet og vi håper å se mange av dere på trening til høsten og at vi går nok en fin og snørik vinter i møte! For de av dere som har vært med før, så vil dere også få en mail med informasjon og link til påmelding fra oppmann i gruppa! Vi ønsker også alle nye medlemmer velkommen!
Påmelding via følgende link: PÅMELDING TIL LANGRENNSSESONGEN 2021/2022
Dere finner også et informasjonsskriv vedrørende dugnadspåmelding her:
INFORMASJON VEDRØRENDE DUGNADER
Oppstart vil for de fleste grupper være uken etter høstferien og for ny gruppe 2015 vil det være et informasjonsmøte på varmestua på Langsetløkka tirsdag 28. september kl. 19.00. Denne gruppen trenger en hovedtrener og oppmann og selvfølgelig hjelpetrenere, så hvis du kan tenke deg en av disse morsomme og inspirerende oppgavene, så ta kontakt!
For mer informasjon om gruppene og treningstider, se fanen øverst på denne siden. For andre spørsmål kontakt gjerne tove@kjelsaas.no
Vi gleder oss til å se dere!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Tove Øier Vidje

Ny klubbuke hos Bull Ski & Kajakk
28.01.2022