Kjelsåsmyra

Kjelsåsmyra

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Korsvoll Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Hasle-Løren Lag 2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Blå - Hasle-Løren Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Blå - Korsvoll City
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Rød - Korsvoll United
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Grorud Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
Tue 12 Oct
kl 17:20 - 18:19
Kjelsås 1 - Sagene Stars
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
Tue 12 Oct
kl 17:20 - 18:19
Kjelsås Rød - Røa Bogstad2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
Tue 12 Oct
kl 17:30 - 18:29
Kjelsås 6 - Lille Tøyen 3
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 17:59
Kjelsås 2 - Lille Tøyen drage
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
Thu 21 Oct
kl 17:00 - 17:59
Kjelsås Blå - Røa BoLy
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
Thu 21 Oct
kl 17:00 - 17:59
Kjelsås 5 - Korsvoll Rød
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Grønn - Frigg Oransje
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Gul - Korsvoll Heroes
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Rød - Heming Magic
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Tveita FC Tveita
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 2 - Årvoll Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Årvoll Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 5 - Hasle-Løren Lag 5
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 6 - Kjelsås 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 7 - Korsvoll Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Blå - Vestre Aker Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Rød - Røa BoLy2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 1 - Årvoll Rød
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Korsvoll Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - HSIL 4
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Forward Ninjas
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Grei NR Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Grønn - Lyn Tåsen C
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Gul - Huk 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 5 - Skeid Ulvene
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Rød - Ready 4
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 5 - Korsvoll Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Vålerenga Super rød1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Vålerenga Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 6 - Hasle-Løren Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 17:30 - 18:29
Kjelsås 7 - Ellingsrud Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Blå - Vålerenga Rød
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Blå - Lyn Berg
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Rød - Heming Stjernene2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 1 - Lille Tøyen 3
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Veitvet Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Forward Bjørn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Korsvoll Lilla
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 7 - Årvoll Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Grønn - Vestre Aker Rød
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Gul - Monolitten Idrettslag 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Rød - Heming Tigers
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 3 - Grüner 2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 5 - Stovner SK Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Blå - Haugerud 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 6 - Veitvet Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Grüner 2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Hasle-Løren Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Blå - Vålerenga kule j
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Gul - Ready 5
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 5 - Sagene Rød
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 18:29
Kjelsås 4 - Korsvoll Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Rød - Røa Lysejordet
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 4 - Hasle-Løren Lag 4
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 5 - HSIL 2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Grei A Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 1 - Veitvet Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Grønn - Røa BoLy3
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Rød - Koll Rock´nKoll
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 6 - Korsvoll Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Blå - Grei Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Lille Tøyen brann
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Lille Tøyen løve
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Sagene Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 7 - Sagene Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Blå - Ready 4
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Gul - Grüner 3
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 5 - Hasle-Løren Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Blå - Oppsal 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Sagene Stjerner
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Skeid Gaupene
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Hasle-Løren Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Kjelsås 7
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Grønn - Korsvoll Dynamite
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Gul - Frigg Rosa
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Korsvoll Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Teisen 2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Rød - Korsvoll Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Hasle-Løren Lag 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 5 - Årvoll Hvit
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 6 - Forward Dragons
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Mon 24 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 7 - Hasle-Løren Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Blå - Heming Stjernene1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Rød - Sagene Stjerner
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Thu 20 May
kl 17:30 - 18:29
Kjelsås 4 - Grüner 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Blå - Årvoll Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 5 - Lille Tøyen 2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Sterling 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Teisen 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Kjelsås 6
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 6 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Grønn - Try TRY United
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 6 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Gul - Røa Huseby
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Thu 6 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 5 - HSIL 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Rød - Lyn Tåsen 2C
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 7 - Lille Tøyen 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Hasle-Løren Lag 3
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Forward Gaupe
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 6 - HSIL 5
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Mon 3 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Blå - Hasle-Løren Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Mon 3 May
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 5 - Grüner 4
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Blå - Try TRY Stars
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Rød - Frigg Rød
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Hasle-Løren Rød
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 1 - Korsvoll Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Skeid Bjørnene
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Vålerenga Lions
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Grüner 3
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Sagene Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Grønn - Lille Tøyen Delfin
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Gul - Heming Kloppgirls
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 5 - Årvoll Rød
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås Rød - Ullern Y
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 3 - Korsvoll Lilla
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Skeid Ørnene
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 4 - Årvoll Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 6 - Vålerenga Tigers Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 4 - Ellingsrud Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Blå - Lille Tøyen Hai
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås Rød - Monolitten Idrettslag 2
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 1 - Forward Dragons
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 1 - Grüner 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 3 - Årvoll Grønn
Kjelsåsmyra kunstg. 5er C
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 2 - Grei A Blå
Kjelsåsmyra kunstg. 5er B
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 7 - Grüner 1
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Powered by: Bloc