Boateng og Nouri lånes ut
Postet av Kjelsås IL - Fotball den 14. Aug 2024
Jesse Boateng og Arman Nouri er klare for utlån til henholdsvis Frigg og Ullern denne høstsesongen.
Boateng (20 år) kom til oss før 2023-sesongen. Nå er vi enig med Frigg om en utlånsavtale for stopperen.
- Jesse hadde en litt trøblete vår, hvor en skade satte han tilbake. Det var derfor et ønske å gi han matching på et godt nivå i høst. Da Frigg dukka opp som en mulighet, blei det en strålende løsning, sier Eivind Kampen.
Nouri (20 år) kom til oss før 2022-sesongen. Nå er vi enig med Ullern om en utlånsavtale for angrepsspilleren.
- Arman har hatt veldig tøff konkurranse på topp denna sesongen. Han er på et sted i karrieren nå hvor det er veldig viktig med førstelagsfotball, som han også fortjener. Da interessen fra Ullern kom, så følte alle parter at det var en riktig løsning, sier Eivind Kampen.
Dette er to supre karer vi håper og tror vil få en viktig erfaring med disse utlånsavtalene. Lykke til i høst, Jesse og Arman!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Kjelsås IL - Fotball

Spleis for undervarme på Myrerjordet
30.04.2025

Snart klart for Kjelsåscup 2025!
26.04.2025

Endelig seriestart for Kvinner A
23.04.2025

To av tre i serien før 2. runde i cupen!
21.04.2025

Perfekt Påskecamp!
16.04.2025

G19 godt i gang!
14.04.2025